وارد شوید ثبت نام کنید
جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۱۳:۵۸

سوپر مارکت اینترنتی راه حلی هوشمندانه برای خرید روزانه


هایپرمارکت‌ها سال‌هاست که در سطح شهر دیده می‌شوند. قفسه‌های پر از کالا از هر برندی که فکرش را بکنید و تنوع بالای اجناس در کنار صف‌های طولانی خرید از ویژگی‌های بارز این فروشگاه‌هاست. این سوپر مارکت‌های بزرگ که در سطح وسیعی احداث شده‌اند برای برخی از شهروندان جای خرید هر روزه از فروشگاه‌های محلی را گرفته است و شهر را در تسخیر خود درآورده این در حالی است که سوپرمارکت اینترنتی نیز به وجود آمده و مزایای بیشتری نسبت به خرید از هایپرمارکت را شامل می‌شود.


خرید آنلاین 
خرید اینترنتی 
سوپرمارکت اینترنتی
 سوپرمارکت آنلاین
تزول 
تزول مارکت 
سوپرمارکت 
آنلاین سوپر مارکت 
s,`vlhv;j Hkghdk
s,`vlhv;j

سوپرمارکت داران عقیده دارند که این فروشگاه‌های بزرگ جای آن‌ها را اشغال نکرده‌اند و سوپر مارکت محلی و سنتی همچنان به کار خود ادامه می‌دهند. این فروشگاه‌های بزرگ بخشی جدید از نظام توزیع کالا است درحالی‌که سوپرمارکت محلی همچنان جایگاه پیشین خود را در نزد مردم دارد. سیستم توزیع کالا به شکل سنتی آن همچنان در سطح شهر ضروری است.

خرید اینترنتی کالا از سوپر مارکت اینترنتی

در سال‌های اخیر فرهنگ خرید اینترنتی در بین شهروندان رواج یافته است. اعتماد به این نوع خرید به دلیل مزایای آن و ایجاد قوانین لازم در این بستر در میان مردم شکل گرفته است. در این میان فروشگاه‌های اینترنتی و سوپر مارکت اینترنتی نیز جایگاه ویژه‌ای یافته‌اند. سرعت انتقال و صرفه‌جویی در زمان از مهم‌ترین ویژگی‌های این نوع خرید است. درحالی‌که خرید از سوپر مارکت‌ها به صورت سنتی مشکلات فراوان ایجاد می‌کند و ترافیک شهری نیز مشکل را دوچندان کرده است خرید مایحتاجی در اسرع وقت به شکل اینترنتی راه حل هوشمندانه‌ای است که بسیاری از موانع را از سر راه برمی‌دارد.


خرید آنلاین 
خرید اینترنتی 
سوپرمارکت اینترنتی
 سوپرمارکت آنلاین
تزول 
تزول مارکت 
سوپرمارکت 
آنلاین سوپر مارکت 
s,`vlhv;j Hkghdk
s,`vlhv;j

تاثیر تخفیف‌های ویژه هایپر مارکت‌ها بر فروش سوپرمارکت‌های محلی

هایپرمارکت‌های بزرگ با فلسفه اقتصادی سود بیشتر تبلیغات گسترده‌ای در مورد تخفیف‌های همیشگی خود دارند. این موضوع به بازار رقابتی کمک کرده و امروز تخفیف‌های ویژه در سوپرمارکت‌های محلی نیز دیده می‌شود. در سوپر مارکت اینترنتی نیز یکی از مهم‌ترین مزایا آگاهی از تخفیف‌های روزانه فروشگاه‌ها است بدون اینکه نیازی به رفت‌وآمد و صرف وقت باشد. هنگامی که از تخفیف مورد نظر خود مطلع می‌شوید بدون هیچ تلاشی و با چند کلیک می‌توانید کالای مورد نظر را خریداری کنید. به همین علت است که خرید اینترنتی در میان مردم به سرعت رواج می‌یابد.

برندسازی سوپر مارکت‌ها

سوپرمارکت‌های سنتی با وجود اینکه به صورت زنجیره‌ای اداره نمی‌شدند ولی با نام‌های یکسانی از جمله دریانی در هر جای شهر وجود دارند. شهروندان با فرهنگ این سوپر مارکت به خوبی آشنا هستند و بخش جدا نشدنی از شهر هستند. پس از آن فروشگاه‌های زنجیره‌ای نیز با برندهای خود به نظام توزیع کالا افزوده شدند و در سال‌های اخیر نیز هایپرمارکت‌ها به برند تبدیل شدند. برندسازی به سود مصرف کننده است زیرا برندها با تفکر سود بیشتر در رضایت مشتری است به بالا بردن کیفیت خدمات خود می‌اندیشند. امروز سوپر مارکت اینترنتی نیز با برندسازی به این نظام توزیع افزوده شده است و بخشی از اطمینان مشتریان به نام این سوپرمارکت اینترنتی است.


خرید آنلاین 
خرید اینترنتی 
سوپرمارکت اینترنتی
 سوپرمارکت آنلاین
تزول 
تزول مارکت 
سوپرمارکت 
آنلاین سوپر مارکت 
s,`vlhv;j Hkghdk
s,`vlhv;j

فرهنگ خرید اینترنتی از سوپرمارکت

آمار نشان می‌دهد که هایپرمارکت‌ها در حدود ۴ درصد از نیازهای مردم در تهران را برطرف می‌کنند. ممکن است این رقم تا ۵ سال آینده به حدود ۱۲ درصد نیز برسد. این درحالی‌که است که خرید اینترنتی به دلیل مشغله‌های فراوان و صرفه‌جویی در وقت به سرعت افزایش یافته است. به عقیده برخی از کارشناسان فرهنگ خرید اینترنتی در کالاهای سوپرمارکتی زودتر از شکل‌گیری این سوپر مارکت اینترنتی به وجود آمده است بنابراین در آینده شاهد افزایش خرید به صورت اینترنتی از فروشگاه‌ها خواهیم بود.

در تهران حدود ۶ هزار خواروبار فروشی دارای پروانه کسب وجود دارد. کارشناسان معتقدند این نظام توزیع سنتی همچنان کارکرد خود را دارد ولی بخشی از نیازهای شهروندان از طریق هایپرمارکت ها تامین می‌گردد. سوپر مارکت اینترنتی نیز تداخلی با فروش سوپرمارکت محلی یا هایپرمارکت‌ها ندارد؛ زیرا این نوع از خرید نیز بخشی از سیستم توزیع است که در برخی موارد کالای مورد نیاز مشتری را از طریق نزدیک ترین سوپرمارکت محلی تامین می‌کند که مزایای بسیاری از جمله کاهش ترافیک، بر هم نزدن تعلق محله‌ای، بالا بردن سرعت توزیع و افزایش رضایت مشتری را در بر دارد.

تهیه و تنظیم: تیم محتوای تزول

*پیشنهاد خریدی آسان و به صرفه از سوپرمارکت آنلاین تزول
لینک نصب اپلیکیشن تزول مارکت
لینک خرید از سایت تزول مارکت

منبع : تزول مارکت گردآوری و انتشار : تزول مارکت

از تزول مارکت چه خبر ؟

تجربه خرید از تزول مارکت از زبان شما

  • خریدها زودتر از خودم به خونه رسید.
  • گزینه پرداخت آنلاین یکی از بهترین مزایاتون بود؛ ممنون
  • به شهر ما هم بیایید.
  • تنوع محصولاتتون رو دوست داشتم، هرچی خواستم موجود بود.
  • از این به بعد فقط از تزول خرید می‌کنم، زمان ارسال عالی بود خدایی
  • مرسی به محله ما هم اومدین.
  • در دوران کرونا تمام خریدای روزانه رو از تزول انجام می دم.
  • همه جا هست که …

برای دسترسی راحت تر اپلیکیشن تزول مارکت را نصب کنید

دانلود مستقیم اپ اندروید تزول مارکت - سوپرمارکت آنلاین دانلود اپ اندروید تزول مارکت از کافه بازار - سوپرمارکت آنلاین اپ اندروید تزول مارکت - سوپرمارکت آنلاین دانلود مستقیم اپ IOS مارکت از سیب اپ - سوپرمارکت آنلاین
join us