وارد شوید ثبت نام کنید
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ۰۰:۱۹

خرید آنلاین از سوپرمارکت محله‌مان چگونه امکان پذیر است؟


خرید روزانه مایحتاج زندگی فعالیتی روزمره است که بخشی از وقت روزانه ما را می‌گیرد. بسیاری از ما هر روز به سوپر مارکت مراجعه می‌کنیم.  اما همیشه فرصت برای خرید از سوپرمارکت نیست با این حال خرید خواروبار منزل از ضروری‌ترین فعالیت‌ها محسوب می‌شود و نمی‌توان از انجام آن صرف‌نظر کرد و یا آن را به روزها و هفته‌های بعد موکول کرد.

در اینجا راه‌حل‌هایی مانند خرید اینترنتی یا خرید یک‌باره از هایپرمارکت‌ها مطرح می‌شود. خرید اینترنتی مزایای خاص و ویژه خود را دارد و برای زندگی مدرن و پر مشغله امروزی راه‌حل مفیدی است. خرید از هایپرمارکت‌ها نیز به همین دلیل در بین مردم رواج پیدا کرد زیرا به جای خرید هر روزه از فروشگاه‌های کوچک محلی تنها یک روز از ماه را برای خرید از هایپرمارکت اختصاص می‌دادند. به مرور مشخص شد که یک روز کامل زمان گذاشتن، در ترافیک سنگین شهر ماندن و زمان طولانی در فروشگاه بودن نمیتواند صرفه‌جویی در وقت به حساب بیاید. این نوع خرید که در یکی دو سال اخیر با گسترش هایپرمارکت‌ها رواج یافته معایبی دارد که در اینجا آن‌ها را بررسی می‌کنیم.

سوپرمارکت اینترنتی
سوپرمارکت آنلاین
مارکت
سفارش آنلاین سوپرمارکت
هایپرمارکت اینترنتی تهران
سوپرمارکت
تزول 
تزول مارکت 
سوپرمارکت 
آنلاین سوپر مارکت 
s,`vlhv;j Hkghdk
		s,`vlhv;j
Jc,g
فثظخم

۱* نفع شخصی اولین دلیل

یک قانون و اصل اقتصادی بیان می‌کند که هر فرد در معامله اقتصادی به نفع شخصی خود می‌اندیشد. نفع شخصی ما در خرید از هایپر مارکت است یا خرید از سوپر مارکت محله‌مان؟

بارها این جمله را شنیده‌ایم که رسانه‌ها دروغ می‌گویند. آمار دروغ می‌گوید و از این دست جملات. می‌خواهید بدانید خرید از سوپر مارکت محلی به نفع شماست یا خرید از هایپرهای بزرگ و زنجیره‌ای؟ نیازی به آمار نیست، یک‌بار خودتان قیمت‌ها را مقایسه کنید. در بسیاری از مواقع با وجود تخفیف‌های عجیب‌وغریبی که هایپرمارکت‌ها ارائه می دهند ولی باز قیمت خرید یک بطری روغن یا یک بسته دستمال‌کاغذی بیش از آن عددی است که در سوپر مارکت محلی می‌پردازید.

با نگاهی واقعی به مبلغی که در هر فروشگاه می‌پردازید خواهید دید خرید یک ماه از سوپر مارکت محلی هزینه کمتری برای شما دارد تا خرید یک‌باره ماهیانه از هایپر مارکت. دلیل دیگر تفاوت قیمت نهایی پرداخت شده مبالغی از جمله  ارزش افزوده‌ای است که برخی فروشگاه‌های بزرگ به مبلغ نهایی خرید شما می‌افزایند. و مسئله مهم‌تر خرید غیرضروری از فروشگاه‌های بزرگ است که باعث پرداخت مبلغ بیشتر می‌شود درحالی که شما واقعا به آن کالاها نیاز ندارید و فضای فروشگاه این نیاز را به شما القا کرده است.

۲* می‌خواهید صرفه‌جویی کنید؟ از سوپر مارکت خرید کنید

با توجه به تبلیغ‌های گسترده هایپرها در نگاه اول این‌طور به نظر می‌رسد که خرید ماهیانه از هایپرمارکت‌ها باعث صرفه‌جویی می‌شود. ولی تجربه چند ساله اخیر نشان می‌دهد این شیوه خرید در زندگی ایرانیان هزینه‌های خانوار را بالاتر می‌برد. در فرهنگ ایرانی جمع‌آوری طولانی‌مدت مواد غذایی و ضروریات زندگی مشاهده می‌شود، به دلایل تاریخی از جمله هجوم اقوام بیگانه و دوره‌های قحطی این شیوه انبار کردن همچنان در زندگی ایرانیان وجود دارد.

سوپرمارکت اینترنتی
سوپرمارکت آنلاین
مارکت
سفارش آنلاین سوپرمارکت
هایپرمارکت اینترنتی تهران
سوپرمارکت
تزول 
تزول مارکت 
سوپرمارکت 
آنلاین سوپر مارکت 
s,`vlhv;j Hkghdk
		s,`vlhv;j
Jc,g
فثظخم

برای نمونه نحوه خرید برنج در خانواده‌های ایرانی را در نظر بگیرید. جامعه ایرانی نیاز به بازنگری در رفتارهای خود دارد. کارشناسان به مردم این توصیه را می‌کنند که آنچه نیاز دارید بخرید. خرید انبوه مشکلات عدیده‌ای از جمله هزینه نگهداری، فاسد شدن و خراب شدن اجناس و مصرف بی‌رویه را در پی دارد. خرید از سوپر مارکت رواج فرهنگ به اندازه خرید کردن است. خرید به اندازه منجر به حفظ سرمایه شما شده و از اسراف و خرابی مواد غذایی و مایحتاج دیگر جلوگیری می‌کند.

 

۳* نیازهای شما برای سوپر مارکت محلی اهمیت دارد

فروشنده‌های سوپر مارکت‌های محلی شما را می‌شناسند. هر روز یا هر چند روز یک بار یکی از اعضای خانواده شما را می‌بینند یا در تماس تلفنی و اینترنتی تقاضاها و نیازهای شما را مشاهده می‌کنند. این ارتباط میان فروشنده و اعضای محله باعث می‌شود آنچه نیاز دارید را فراهم کنند. اطلاع از نیازهای شما به ارائه خدماتی مطابق با آن نیازها می‌انجامد، این موضوع علاوه بر ایجاد صمیمیت، همراهی و هم دلی که ارتباطات محلی در پی خواهد داشت به رفع نیازهای شما در کمترین زمان نیز منجر می‌شود.

سوپرمارکت اینترنتی
سوپرمارکت آنلاین
مارکت
سفارش آنلاین سوپرمارکت
هایپرمارکت اینترنتی تهران
سوپرمارکت
تزول 
تزول مارکت 
سوپرمارکت 
آنلاین سوپر مارکت 
s,`vlhv;j Hkghdk
		s,`vlhv;j
Jc,g
فثظخم

۴* در سوپر مارکت محلی فروشنده در دسترس است

یک بسته خامه خریدید که تاریخش گذشته، یک دستمال کاغذی که سوراخی دارد ولی شما در هنگام خرید ندیدید. اگر از هایپرمارکت خرید کرده باشید باید مسافت بیشتری را طی کنید تا آن را تعویض کنید، مراحل طولانی‌تری را سپری کرده و در نهایت نیز به خاطر مشکلات موجود از خیر تعویض و پس دادن آن کالا بگذرید. چه کسی برای تعویض یک کالا مسافت طولانی را طی می‌کند؟ این درحالی است که سوپر مارکت محلی روبروی خانه، سر کوچه یا در خیابان شماست و زمانی که صبح به محل کار می‌روید مشکل را در کمتر از یک دقیقه به فروشنده گفته و موضوع را حل می‌کنید.

اکنون مایحتاج روزانه مانند دستمال، شیر، ماکارونی، رب گوجه و هر آنچه که در روز به آن نیاز دارید را از تزول خریداری کنید.

منبع : تزول مارکت گردآوری و انتشار : تزول مارکت
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ , ساعت: ۱۴:۵۰
4+

از تزول مارکت چه خبر ؟

تجربه خرید از تزول مارکت از زبان شما

  • خریدها زودتر از خودم به خونه رسید.
  • گزینه پرداخت آنلاین یکی از بهترین مزایاتون بود؛ ممنون
  • به شهر ما هم بیایید.
  • تنوع محصولاتتون رو دوست داشتم، هرچی خواستم موجود بود.
  • از این به بعد فقط از تزول خرید می‌کنم، زمان ارسال عالی بود خدایی
  • مرسی به محله ما هم اومدین.
  • همه جا هست که …

برای دسترسی راحت تر اپلیکیشن تزول مارکت را نصب کنید

دانلود مستقیم اپ اندروید تزول مارکت - سوپرمارکت آنلاین دانلود اپ اندروید تزول مارکت از کافه بازار - سوپرمارکت آنلاین اپ اندروید تزول مارکت - سوپرمارکت آنلاین دانلود مستقیم اپ ios - تزول مارکت - سوپر مارکت آنلاین
join us