وارد شوید ثبت نام کنید
دوشنبه ۰۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۱:۲۸

کیفیت محصولات سوپرمارکت آنلاین چگونه است ؟

 

سوپر مارکت آنلاین امکان جدیدی در عصر دیجیتال است که شرایط خوبی را برای افراد شاغل یا کسانی که همیشه با کمبود زمان روبرو هستند، ایجاد کرده است. از این رو با خرید از سوپر مارکت های آنلاین می توانید برای خود زمان ذخیره کنید. به این صورت که تمامی اقلام مورد نیاز خود را به صورت آنلاین سفارش می دهید و در کم ترین زمان به دست شما می رسد.

 اما سوالی که ذهن همه افراد را درگیر کرده است، این است که کیفیت محصولات سوپرمارکت‌های آنلاین چگونه است؟ آیا این امکان وجود دارد تا که اقلامی که تاریخ مصرف آن ها گذشته است را به مشتری بدهند؟ این سوالاتی است که باعث می شود شما را از خرید کردن سوپرمارکت آنلاین منصرف کند.

 

خرید آنلاین 
خرید اینترنتی 
سوپرمارکت اینترنتی
 سوپرمارکت آنلاین
تزول 
تزول مارکت 
سوپرمارکت 
آنلاین سوپر مارکت 
s,`vlhv;j Hkghdk
s,`vlhv;j

 

سوپر مارکت های آنلاین چه مسئولیتی در قبال کیفیت اقلام دارند؟

زمانی که مشتری از سوپر مارکت های آنلاین خریداری می کند قطعا داشتن تاریخ انقضا و بسته بندی سالم از مهم ترین انتظاراتی است که نسبت به محصولات دارند. به همین جهت سوپر مارکت های آنلاین باید محصولاتی را که هنوز تاریخ انقضای آن نگذشته است به دست مشتری بدهند. همچنین باید محصولات آن ها دارای بسته بندی باشد این نشان از کیفیت و سالم بودن محصول است.

برخی از سوپر مارکت های آنلاین میوه و سبزیجات هم در سایت خود قرار می دهند. توجه داشته باشید که کیفیت میوه و سبزیجات به تازه بودن و ظاهر تمیز بستگی دارد. پس سوپر مارکت های آنلاین که میوه و سبزیجات هم خریداری می کنند باید به هنگام خرید دقت کنند که تازه ترین و مرغوب ترین میوه و سبزیجات را انتخاب کنند. چراکه کیفیت محصولات مهم ترین عامل در جلب رضایت و اعتماد مشتریان است.

 

خرید آنلاین 
خرید اینترنتی 
سوپرمارکت اینترنتی
 سوپرمارکت آنلاین
تزول 
تزول مارکت 
سوپرمارکت 
آنلاین سوپر مارکت 
s,`vlhv;j Hkghdk
s,`vlhv;j

 

برخی از سوپر مارکت های آنلاین هستند که برای آنکه در سریع ترین زمان ممکن محصولات را به دست مشتری برسانند محصولاتی را خریداری می کنند که ممکن است از کیفیت مطلوبی برخوردار نباشند یا در صورت عدم وجود کالای مورد نظر جنسی مشابه کالای سفارش شده تحویل دهند. برای مثال ممکن است فردی پودر ماشین لباسشویی پرسیل سفارش دهد ولی پودر ماشین لباسشویی گلرنگ تحویل گیرد. اگر چنین اتفاقاتی برای مشتریان افتاد باید با پشتیبانی لحظه ای سوپر مارکت آنلاین تماس حاصل کند.

با کیفیت ترین محصولات را از تزول مارکت خریداری کنید!

تزول مارکت سوپر مارکت آنلاین است که تمامی مناطق ۲۲ گانه تهران را تحت پوشش قرار داده است. در هر نقطه ای از تهران که باشید با سفارش از تزول مارکت در کم تر از ۴۵ دقیقه کالا های سفارش داده شده شما به دستتان می رسد. تزول مارکت برای آنکه در سریع ترین زمان اقلام مورد نیازتان تا تحویل دهد، آن ها را از سوپر مارکت های نزدیک محل شما خریداری می کنند.

کیفیت بالای محصولات تزول مارکت این اطمینان را به مشتریان می دهد تا همواره خرید های خود را به صورت آنلاین انجام دهند. داشتن تاریخ مصرف از ویژگی های مهمی است که تزول مارکت در راس کار خود قرار داده است. در صورت بروز هر گونه مشکل نسبت به تحویل کالا یا باز بودن بسته بندی اقلام و تاریخ مصرف آن ها می توانید با پشتیبانی لحظه ای تزول مارکت به شماره تلفن ۱۸۴۹ تماس حاصل فرمایید.

 

خرید آنلاین 
خرید اینترنتی 
سوپرمارکت اینترنتی
 سوپرمارکت آنلاین
تزول 
تزول مارکت 
سوپرمارکت 
آنلاین سوپر مارکت 
s,`vlhv;j Hkghdk
s,`vlhv;j

 

در اپلیکیشن و سایت رسمی تزول مارکت بیش از ده هزار کالا  ثبت شده است. حتی اگر دسترسی به سایت برایتان دشوار بود می توانید اپلیکیشن تزول مارکت را بر روی گوشی خود نصب کنید، در این صورت همواره یک سوپر مارکت آنلاین جیبی دارید.

رپورتاژآگهی سایت افکارنیوز

منبع : تزول مارکت گردآوری و انتشار : تزول مارکت

از تزول مارکت چه خبر ؟

تجربه خرید از تزول مارکت از زبان شما

  • خریدها زودتر از خودم به خونه رسید.
  • گزینه پرداخت آنلاین یکی از بهترین مزایاتون بود؛ ممنون
  • به شهر ما هم بیایید.
  • تنوع محصولاتتون رو دوست داشتم، هرچی خواستم موجود بود.
  • از این به بعد فقط از تزول خرید می‌کنم، زمان ارسال عالی بود خدایی
  • مرسی به محله ما هم اومدین.
  • در دوران کرونا تمام خریدای روزانه رو از تزول انجام می دم.
  • همه جا هست که …

برای دسترسی راحت تر اپلیکیشن تزول مارکت را نصب کنید

دانلود مستقیم اپ اندروید تزول مارکت - سوپرمارکت آنلاین دانلود اپ اندروید تزول مارکت از کافه بازار - سوپرمارکت آنلاین اپ اندروید تزول مارکت - سوپرمارکت آنلاین دانلود مستقیم اپ IOS مارکت از سیب اپ - سوپرمارکت آنلاین
join us