وارد شوید ثبت نام کنید
یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۲:۱۳

تجربه خرید اینترنتی در گرمای رمضان امسال


رمضانی دیگر از راه رسید. گرما، عطش، خستگی حین محل کار و طی کردن مسیر از محل کار تا خانه و درنهایت خرید از سوپرمارکت و حمل آن‌ها همگی از جمله مهمترین چالش‌های ماه رمضان است؛ هنگامی که بیحال و خسته در آفتاب اردیبهشت ماه در مسیر به سمت منزل هستید و ناگهان لیستی از مایحتاج خانه به تلفن همراهتان ارسال می‌شود. در این زمان است که نه راه پس دارید و نه پیش. چرا که هم باید مایحتاج را برای افطاری خریداری کنید و هم اینکه حال و حوصله ای ندارید تا پس از رسیدن به منزل دوباره خودروی شخصی خود را بردارید و به هایپرمارکت محله بروید.

از این رو تنها گزینه این است که کالاهای مورد نیاز را آن هم در شلوغی عصرگاهی سوپر مارکت محله‌تان خریداری کنید و پس از آن کوچه‌های طولانی و آفتاب زده را طی کنید.

اما تصور کنید پس از دریافت پیامک لیست خرید از اهل منزل، به جای غر زدن و فکر کردن به اینکه چگونه زبان روزه همه خریدها را حمل کنید، خرید خود را به سوپرمارکت‌های آنلاین بسپارید.

سوپرمارکت اینترنتی
سوپرمارکت آنلاین
مارکت
سفارش آنلاین سوپرمارکت
هایپرمارکت اینترنتی تهران
سوپرمارکت
تزول 
تزول مارکت 
سوپرمارکت 
آنلاین سوپر مارکت 
s,`vlhv;j Hkghdk
		s,`vlhv;j
Jc,g
فثظخم

چگونه اینترنتی خرید کنیم؟

تصور کنید ساعت ۵ بعد از ظهر است و شما در مسیر محل کار به سمت خانه هستید که سفارشی بلند بالا از طرف منزل دریافت می‌کنید؛ کافی است در چنین شرایطی خونسرد باشید و بدون هیچ معطلی وارد اپلیکیشن تزول شوید.

پس از عضویت در اپلیکیشن تزول، محله خود را وارد کنید. حالا شما به ویترین نزدیک‌ترین سوپر مارکت محله‌تان وصل می‌شوید و می‌توانید همه مایحتاج خانواده خود را به صورت اینترنتی سفارش دهید و مبلغ سفارش را هم اینترنتی بپردازید.

حالا می توانید در مسیر به موزیک دلخواهتان گوش دهید و خستگی را از تنتان دور کنید، چرا که تزول کمتر از ۴۵ دقیقه و به صورت رایگان سفارش‌های شما را به منزلتان می‌رساند و دیگر نیازی نیز اواسط مسیر پیاده شوید؛ خرید کنید و بار سنگین را تا خانه به دوش بکشید.

سوپرمارکت اینترنتی
سوپرمارکت آنلاین
مارکت
سفارش آنلاین سوپرمارکت
هایپرمارکت اینترنتی تهران
سوپرمارکت
تزول 
تزول مارکت 
سوپرمارکت 
آنلاین سوپر مارکت 
s,`vlhv;j Hkghdk
		s,`vlhv;j
Jc,g
فثظخم

چرا تزول را انتخاب کنیم؟

با نگاهی به بازار رقابتی سوپرمارکت ها و هایپرمارکت‌های آنلاین، ویژگی‌های تزول نسبت به سایر رقبا در بازار کم نیست.  ۱٫ صرفه جویی در زمان، ۲٫ ارسال رایگان، ۳٫ دسترسی آسان و  ۴٫ تحویل سفارش‌ها کمتر از ۴۵ دقیقه از جمله متمایزترین ویژگی‌های تزول نسبت به سایر رقبا در بازار است.

اکنون جزئیات ویژگی‌های متمایز تزول را بررسی می‌کنیم.

۱٫صرفه جویی در زمان: به طور طبیعی در شهرهای پر از ترافیک و وجود ساعات طرح ترافیک، خرید با خودروی شخصی یکی از دغدغه‌های اصلی خانوارها شده است. به گونه ای که اگر منزل آن‌ها داخل محدوده طرح ترافیک باشد و کارمند هم باشند، باید حتما یا شب‌ها یا روزهای تعطیل را برای خرید از هایپرمارکت‌ها انتخاب کنند. یعنی پیک ترافیک و تلف شدن حداقل چند ساعت زمان. تازه اگر خانوار خودروی شخصی نداشته باشد که دیگر باید هزینه‌ای هم بابت کرایه سواری از درب هایپرمارکت تا مقصد را پرداخت کند…

اما شاید در این میان، انتخاب گزینه خرید آنلاین بتواند ۹۹ درصد مشکل را حل کند، به گونه ای که دیگر نه نیازی به خودروی شخصی، نه نیازی به تردد در ساعات اوج ترافیک و نه نیازی به گشتن و پیدا کردن محصولات مورد نیاز در فروشگاه‌ها است.

زیرا می‌توان به راحتی روی کاناپه نشست، تلفن همراه را در دست گرفت و با چند کلیک در ویترین فروشگاه‌های تزول، خرید مورد نظر را انجام داد. تازه دیگر خبری هم از صف‌های طولانی صندوق فروشگاه‌‌ها هم نیست، زیرا گزینه‌های پرداخت آنلاین و پرداخت در محل این مشکل را برطرف کرده است.

۲٫ ارسال رایگان: قطعا صرفه جویی در هزینه‌ها، یکی از مهمترین اولویت‌های خانوار است که تزول توانسته است به این مهم توجه کند. از این رو مشتریان تزول باید بدانند که با خریدشان از تزول نگران هزینه پیک نباشند و سفارش‌ها علاوه بر ارسال سریع، رایگان به دستشان می‌رسد.

۳٫ دسترسی آسان: درست است که این عبارت بارها و بارها در خریدهای اینترنتی به گوش رسیده است اما آیا واقعا این عبارت لمس شده است؟ شاید پاسخ برخی مثبت و پاسخ برخی منفی باشد. اما باید بگوییم که دسترسی آسان به اپلیکیشن تزول و یا خرید از این سایت، فقط با چند کلیک امکان پذیر است. زیرا با نصب اپلیکیش تزول علاوه بر نصب مستقیم از وبسایت، از طریق فروشگاه‌های آنلاین همچون بازار و گوگل پلی امکان پذیر است؛ بنابراین دیگر هیچ بهانه ای برای نصب نکردن آن وجود ندارد.

۴٫ تحویل سفارش‌ها کمتر از ۴۵ دقیقه: شاید ادعای ارسال سفارش‌ها کمتر از ۴۵ دقیقه کم نباشد، اما تزولی‌ها توانسته‌اند با همکاری با بیش از ۱۵۰۰ سوپرمارکت محلی در اقصی نقاط تهران، مشکل ارسال سفارش ها از مکان های دور را بر طرف کنند. به گونه ای که مشتریان با ثبت سفارش های خود از طریق تزول، می‌توانند سفارش ها را کمتر از ۴۵ دقیقه و از نزدیک ترین سوپر مارکت محله خود تحویل گیرند.

سوپرمارکت اینترنتی
سوپرمارکت آنلاین
مارکت
سفارش آنلاین سوپرمارکت
هایپرمارکت اینترنتی تهران
سوپرمارکت
تزول 
تزول مارکت 
سوپرمارکت 
آنلاین سوپر مارکت 
s,`vlhv;j Hkghdk
		s,`vlhv;j
Jc,g
فثظخم

سایر مزایای سوپرمارکت آنلاین تزول

از دیگر مزایای تزول، می‌توان به پوشش دهی اکثر مناطق تهران اشاره کرد. هر چقدر یک سوپر مارکت آنلاین مناطق بیشتری را تحت پوشش خدمات خود قرار دهد آنگاه باعث افزایش درآمد سوپر مارکت‌های محلی شده و مردم بیشتری استقبال می‌کنند.

تنوع محصولات

در حال حاضر سوپر مارکت آنلاین تزول دارای بیش از ۱۰ هزار محصول متنوع همچون مواد شوینده، مواد خوراکی، انواع نوشیدنی ها و کنسرو، مواد مصرفی خانگی مانند اسکاچ، ظروف پلاستیکی و یکبار مصرف، دستکش ظرفشویی، میوه وسبزیجات، لبنیات و … است.

تضمین کالا

برای خدمات رسانی بهتر و با کیفیت تر تمامی کالاهای تهیه شده از سوپر مارکت های آنلاین دارای تاریخ انقضا و بسته بندی بهداشتی هستند. اگر هر گونه مشکلی در بسته بندی کالا یا تاریخ انقضای آن ها وجود داشت آنگاه می‌توانید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید و کالای خود را مرجوع کنید.

اکنون با نصب اپلیکیشن تزول، سریع ترین سوپرمارکت آنلاین روی گوشی خود همیشه یک سوپر مارکت همراه دارید و هر زمان در هر نقطه ای از تهران باشید می توانید مواد لازم خود را دریافت کنید.

منبع : تیم محتوای تزول گردآوری و انتشار : تزول مارکت
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ , ساعت: ۱۶:۱۸
7+

از تزول مارکت چه خبر ؟

تجربه خرید از تزول مارکت از زبان شما

  • خریدها زودتر از خودم به خونه رسید.
  • گزینه پرداخت آنلاین یکی از بهترین مزایاتون بود؛ ممنون
  • به شهر ما هم بیایید.
  • تنوع محصولاتتون رو دوست داشتم، هرچی خواستم موجود بود.
  • از این به بعد فقط از تزول خرید می‌کنم، زمان ارسال عالی بود خدایی
  • مرسی به محله ما هم اومدین.
  • همه جا هست که …

برای دسترسی راحت تر اپلیکیشن تزول مارکت را نصب کنید

دانلود مستقیم اپ اندروید تزول مارکت - سوپرمارکت آنلاین دانلود اپ اندروید تزول مارکت از کافه بازار - سوپرمارکت آنلاین اپ اندروید تزول مارکت - سوپرمارکت آنلاین دانلود مستقیم اپ ios - تزول مارکت - سوپر مارکت آنلاین
join us