وارد شوید ثبت نام کنید
جمعه ۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ۲۳:۱۷

چگونه خودمان هدیه ولنتاین را تزئین کنیم؟

گل، کادو،شیرینی، اینها کلمات و موجوداتی هستند که در دنیای کلمه‌ها و نیز دنیای واقعی با خود بار شادی به همراه دارند. به همین جهت ما از آنها برای انتقال شادی به یکدیگر استفاده می‌کنیم. در این میان شاید کادو خاص‌تر از گل و شیرینی است به ویژه اگر نوع کادو پیچی زیبا و دلپسند و خاص باشد.

آقایان را نمی‌دانم ولی خانمها بسیار از دریافت هدیه‌های کوچک رومانتیک خوشحال می‌شوند. اما چرا هدیه‌های کوچک عاشقانه ای مثل یک بسته شکلات یا یک جعبه موزیکال ارزان‌قیمت می‌تواند یک زن را به اندازه یک هدیه کاربردی گران‌قیمت و یا حتی بیش از آن خوشحال کند؟ به راستی چرا؟

جواب ساده است چون این هدیه‌ها می‌توانند حال و هوایی به وجود آورند و با ظرایفی که در انتخاب و تزیین آنها به کار می‌رود بیش از هدیه های معمول، بار احساسی دارند.

این احساساتی که روی هدیه‌ها سوار شده‌اند، مانند نت‌های موسیقی کنار هم قرار می‌گیرند و یک آهنگ پنهان در فضای دونفره شما پخش می‌کنند. زنان حال و هواها، زمینه ها، تم‌ها و آهنگهای یک فضای حقیقی و روانی را می‌شنوند و درک می کنند و از آن تاثیر می‌گیرند و با آن تعامل می‌کنند.

به همین جهت حتی اگر می‌خواهید یک قطعه طلا به همسر خود هدیه دهید آن را با کادوهای فانتزی مثل بسته های شکلاتی و عروسک و … همراه کنید تا هدیه ارزشمند شما در یک فضای لطیف و دلپسند و همراه با موسیقی احساسهای عمیق و پنهانی هدیه شود و نه در یک فضای خشک و خالی از تم و حال و هوا.

مثلاً می‌توانید دو بسته‌بندی کادویی طرح شکلات -مطابق شکل فوق- درست کنید و آن را پر از شکلات کنید و با هدیه اصلی همراه کنید. این هم از الگوی جعبه کادویی طرح شکلات:

همچنین می‌تواند هدیه خود را در یک جعبه طرح قلب قرار دهید.آیا واقعا وقتی به محبوب خود در جعبه طرح قلب هدیه می‌دهید تأثیرگذارتر و معنادار رفتار نکرده اید؟ چنین حرکتی چنان گیرایی دارد که حتی ممکن است اشک به چشم محبوبتان بیاورد. و چه بهتر که این جعبه را با دستان خودتان درست کنید.

بهتر است از مقواهای محکمی همچون مقوای جعبه پیتزا استفاده کنید.

دو قلب-که یکی کمی بزرگتر باشدبرای درپوش_ و قدری کناره‌های دندانه‌کاری شده برای لبه‌ها-که برخی بلندتر باشند برای دیواره جعبه اصلی- تنها تکه‌های است که لازم دارید تا بدنه خام جعبه را درست کنید.

قدری چسب و وسایل تزیینی هم کار را تمام می‌کند.

دندانه‌ها برای تمیز متصل شدن لبه به کف کار ایجاد می‌شوند.

.در اینجا شایسته است که یک نکته بسیار کلیدی در روابط را مورد تاکید قرار دهم: ذهن انسان به گونه ای طراحی شده است که بدیها را بیش از خوبیها به یاد می‌آورد.

یعنی اگر شما پنجاه بار به همسرتان گفته باشید «دوستت دارم» و یک بار گفته باشید «حالم از دیدنت بد میشه»، همان یک بار را به یاد می‌آورد و پنجاه بار ابراز محبت شما چندان در سطح هوشیاری او حاضر و تاثیر گذار نیست.

حالا چه نتیجه‌ای می‌خواهم بگیرم؟

می‌خواهم بگویم مهم است که گاهی «دوستت دارم» هایمان را به نحوی ابراز کنیم که بسیار به یادماندنی و گیرا باشد که بتواند از قدرت نفوذ کوتاهی‌های احتمالی ما در رابطه بکاهد.

یک نوشته عاشقانه هم به شکل طومار لوله شده یا شکلهای دیگر به هدیه خود اضافه کنید.

صدای دوستت دارم گفتن‌ها نمی‌ماند اما نوشته می‌ماند و یادآور لحظاتی است که صداهای محبوب زمزمه می‌شدند.

یک ایده دیگر برای کادو و بسته بندی طرح قلب را با هم ببینیم:

این هم الگوی جعبه طرح قلب:

نویسنده: معصومه غنیان

*پیشنهاد خریدی آسان و به صرفه از سوپرمارکت آنلاین تزول
لینک نصب اپلیکیشن تزول مارکت
لینک خرید از سایت تزول مارکت

منبع : تزول مارکت گردآوری و انتشار : تزول مارکت
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ , ساعت: ۰۹:۳۰
1+

از تزول مارکت چه خبر ؟

تجربه خرید از تزول مارکت از زبان شما

  • خریدها زودتر از خودم به خونه رسید.
  • گزینه پرداخت آنلاین یکی از بهترین مزایاتون بود؛ ممنون
  • به شهر ما هم بیایید.
  • تنوع محصولاتتون رو دوست داشتم، هرچی خواستم موجود بود.
  • از این به بعد فقط از تزول خرید می‌کنم، زمان ارسال عالی بود خدایی
  • مرسی به محله ما هم اومدین.
  • همه جا هست که …

برای دسترسی راحت تر اپلیکیشن تزول مارکت را نصب کنید

دانلود مستقیم اپ اندروید تزول مارکت - سوپرمارکت آنلاین دانلود اپ اندروید تزول مارکت از کافه بازار - سوپرمارکت آنلاین اپ اندروید تزول مارکت - سوپرمارکت آنلاین دانلود مستقیم اپ ios - تزول مارکت - سوپر مارکت آنلاین
join us