وارد شوید ثبت نام کنید
شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ۲۱:۵۰

تزول مارکت در الکامپ ۹۸

بیست و پنجمین دوره نمایشگاه بین المللی الکامپ، الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک تهران در تاریخ ۲۷ الی ۳۰ تیر ماه ۹۸ برگزار می‌شود و تزول نیز به عنوان یکی از فروشگاه های نام‌آشنای عرصه آی تی و تجارت الکترونیک، همچون سال گذشته در این نمایشگاه حضور خواهد داشت.

نمایشگاه الکامپ در عرصه طراحی، ساخت و تولید و پشتیبانی از محصولات، خدمات، محتوا و راهکارهای صنایع الکترونیکی، کامپیوتر و دیجیتال در اقتصاد ایران و بزرگترین رویداد فناوری کشور است.

الکامپ همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست‌اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

نمایشگاه الکامپ، آوردگاهی است که سالانه ذینفعان توسعه و تحول اقتصاد دیجیتال با بررسی فرصت‌های بازار به جایگاه‌سازی محصولات و خدمات خود پرداخته و عملکرد سالانه خود را در معرض دید و داوری مشتریان و استفاده‌کنندگان قرار می‌دهند تا با تحریک تقاضای بازار به تعمیق و گسترش اقتصاد کشور یاری رسانند. فروشگاه آنلاین تزول مارکت هم که سعی در بهینه سازی زندگی روزمره مردم دارد، در این عرصه حضور به هم می رساند. بله امسال هم در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی سالن ۱۰- ۱۱ غرفه ۱۷۰۴ منتظرتان هستیم .

دستیابی به اقتصاد دانش‌بنیان و عمق‌بخشی به اقتصاد زیست‌بوم فناوری کشور، جز با مشارکت فعال تمامی ذینفعان اقتصاد و تحول دیجیتال در حوزه‌های مختلف الکترونیک، کامپیوتر (سخت‌افزار و نرم‌افزار) و حضور مقتدرانه بازیگران بخش‌های مختلف اقتصادی، صنعتی و خدماتی کشور محقق شدنی نیست.

تزول مارکت نیز امیدوار است که بخشی از حرکت عظیم اینترنتی برای بخشیدن رفاه و راحتی بیشتر به مردم بوده و همگام با شعار راهبردی #آینده_بهتر باشد که از سوی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای انتخاب شده است، عمل نماید.

منبع : https://www.tezolmarket.com/ گردآوری و انتشار : تزول مارکت

از تزول مارکت چه خبر ؟

تجربه خرید از تزول مارکت از زبان شما

  • خریدها زودتر از خودم به خونه رسید.
  • گزینه پرداخت آنلاین یکی از بهترین مزایاتون بود؛ ممنون
  • به شهر ما هم بیایید.
  • تنوع محصولاتتون رو دوست داشتم، هرچی خواستم موجود بود.
  • از این به بعد فقط از تزول خرید می‌کنم، زمان ارسال عالی بود خدایی
  • مرسی به محله ما هم اومدین.
  • در دوران کرونا تمام خریدای روزانه رو از تزول انجام می دم.
  • همه جا هست که …

برای دسترسی راحت تر اپلیکیشن تزول مارکت را نصب کنید

دانلود مستقیم اپ اندروید تزول مارکت - سوپرمارکت آنلاین دانلود اپ اندروید تزول مارکت از کافه بازار - سوپرمارکت آنلاین اپ اندروید تزول مارکت - سوپرمارکت آنلاین دانلود مستقیم اپ IOS مارکت از سیب اپ - سوپرمارکت آنلاین
join us