وارد شوید ثبت نام کنید
دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۱:۳۶

بهترین سوپرمارکت آنلاین باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

شاید بارها اسم سوپرمارکت آنلاین را شنیده باشید؛ اما هیچ‌گاه برایتان سوال نشده باشد که این نوع سوپرمارکت‌ها چگونه عمل می‌کنند و بهترین آن‌ها کدام است چرا که به دلیل تعدد بالایی که سوپرمارکت‌های آنلاین دارند انتخاب بهترین گزینه کار دشواری است.

بنابر اعلام سوپرمارکت آنلاین تزول، اما برای اینکه بهترین سوپرمارکت آنلاین را انتخاب کنید باید ویژگی‌های زیر را در نظر بگیرید.

نکات مهم برای انتخاب بهترین سوپرمارکت آنلاین

پشتیبانی لحظه‌ای: یکی از مهم‌ترین قابلیت‌هایی که سوپرمارکت‌های آنلاین باید داشته باشند، پشتیبانی لحظه‌ای است؛ اما این پشتیبانی چیست و چگونه عملکردی باید داشته باشد؟ شاید با خود بگویید که خرید آنلاین از سوپرمارکت که نیاز به پشتیبانی ندارد، اما در تمامی فعالیت‌های آنلاین و مجازی پشتیبانی یک قابلیت اساسی محسوب می‌شود.

بهترین سوپرمارکت آنلاین باید پشتیبانی لحظه‌ای داشته باشد تا در صورت بروز هر گونه مشکل اعم از دیرکرد پیک، نقص در کالای مشتری و عدم کیفیت کالا، مشتری بتواند انتقادات و پیشنهادات خود را از آن طریق اعلام کند. تزول سوپر مارکت آنلاینی است که با شماره‌گیری ۱۸۴۹ می‌توانید از پشتیبانی لحظه‌ای آن بهره‌مند شوید.

کیفیت کالا: این روزها به دلیل رقابت میان فروشگاه‌های آنلاین فروش میوه و سبزیجات بسته‌بندی‌شده نیز به سبد محصولات سوپرمارکت‌های آنلاین افزوده شده است. از همین رو کیفیت کالایی که مشتری دریافت می‌کند مهم‌ترین مسئله است. قطعاً برای جلب رضایت مشتری باید از کالاهای با کیفیت استفاده کرد در غیر این صورت اعتماد مشتری نسبت به سوپرمارکت آنلاین از بین می‌رود.

سوپرمارکت آنلاین 
خرید آنلاین 
خرید اینترنتی 
سوپرمارکت اینترنتی
 سوپرمارکت آنلاین
تزول 
تزول مارکت 
سوپرمارکت 
آنلاین سوپر مارکت 
s,`vlhv;j Hkghdk
s,`vlhv;j

کالاهایی که از سوپرمارکت خریداری می‌شوند اصولاً دارای بسته‌بندی هستند. داشتن تاریخ انقضا و کیفیت تحویل کالا نکته‌ای است که می‌توان سوپرمارکت‌های آنلاین را با هم مقایسه کرد. نباید کالاهایی که به دست مشتری می‌رسد تاریخ انقضای آن‌ها گذشته باشد و همین طور کالا به صورت بسته‌بندی کارخانه به مشتری تحویل داده شود.

امکان پرداخت آنلاین یا حضوری: نکته مهمی که باید در سوپرمارکت‌های آنلاین در نظر گرفت، نحوه پرداخت کالا به روش‌های متعدد است. گاهی ممکن است مشتری نتواند هزینه را به صورت آنلاین پرداخت کند و تمایل به پرداخت حضوری داشته باشد، حال اگر امکان پرداخت حضوری نیز وجود نداشته باشد، سبب قطع ارتباط مشتریان با سوپرمارکت آنلاین می‌شود. پس برای آن که سوپرمارکت‌های آنلاین مشتریان خود را حفظ کنند باید بتوانند هم به صورت حضوری هم به صورت آنلاین هزینه را پرداخت کنند.پرمارکت آنلاین در تهران است

تزول، سریع‌ترین سوپرمارکت آنلاین تهران

طی بررسی‌های انجام‌شده به این نتیجه دست یافتیم که تزول مارکت بهترین سوپرمارکت آنلاین در تهران است. با توجه به اینکه سوپرمارکت‌های آنلاین ویژگی‌های یکسانی دارند ولی باز هم ممکن است در زمان تحویل کالا با تأخیر مواجه شوند؛ اما تزول مارکت تمامی سفارش‌های مشتریان خود را در سریع‌ترین زمان ممکن و در کم‌تر از ۴۵ دقیقه به دست مشتریان می‌رساند.

تزول مارکت برای آن که بتواند در سریع‌ترین زمان ممکن سفارش‌ها را برساند از سوپرمارکت‌های محلی نزدیک مشتری خریداری می‌کند. این کار باعث افزایش درآمد سوپرمارکت‌های محلی می‌شود.

سوپرمارکت آنلاین : 
خرید آنلاین 
خرید اینترنتی 
سوپرمارکت اینترنتی
 سوپرمارکت آنلاین
تزول 
تزول مارکت 
سوپرمارکت 
آنلاین سوپر مارکت 
s,`vlhv;j Hkghdk
s,`vlhv;j

به هنگام خرید از تزول مارکت نگران نحوه پرداخت کالاها نباشید. زمانی که سفارشات خود را ثبت کردید می‌توانید به صورت آنلاین هزینه را پرداخت کنید یا هنگام تحویل محصول به صورت حضوری مبلغ را پرداخت کنید. نکته مهمی که باید در نظر بگیرید این است که با خرید از تزول مارکت هیچ‌گونه هزینه ارسالی پرداخت نمی‌کنید. تمامی کالاها به صورت رایگان ارسال می‌شود.

اپلیکیشن و سایت رسمی تزول بیش از ۱۰ هزار نوع کالا ثبت شده است که تمامی مایحتاج روزانه یک خانه است. البته ویترین محصولات هر روز در حال به‌روزرسانی و تنوع هرچه بیشتر است. برای دریافت اطلاعات و سفارش محصولات خود می‌توانید اپلیکیشن و سایت رسمی تزول مراجعه کنید.

رپورتاژآگهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)

منبع : تزول مارکت گردآوری و انتشار : تزول مارکت

از تزول مارکت چه خبر ؟

تجربه خرید از تزول مارکت از زبان شما

  • خریدها زودتر از خودم به خونه رسید.
  • گزینه پرداخت آنلاین یکی از بهترین مزایاتون بود؛ ممنون
  • به شهر ما هم بیایید.
  • تنوع محصولاتتون رو دوست داشتم، هرچی خواستم موجود بود.
  • از این به بعد فقط از تزول خرید می‌کنم، زمان ارسال عالی بود خدایی
  • مرسی به محله ما هم اومدین.
  • در دوران کرونا تمام خریدای روزانه رو از تزول انجام می دم.
  • همه جا هست که …

برای دسترسی راحت تر اپلیکیشن تزول مارکت را نصب کنید

دانلود مستقیم اپ اندروید تزول مارکت - سوپرمارکت آنلاین دانلود اپ اندروید تزول مارکت از کافه بازار - سوپرمارکت آنلاین اپ اندروید تزول مارکت - سوپرمارکت آنلاین دانلود مستقیم اپ IOS مارکت از سیب اپ - سوپرمارکت آنلاین
join us